Çok aziz ve muhterem kardeşim,

Çok aziz ve muhterem kardeşim,

Çok aziz ve muhterem kardeşim,

1973 yılından beri mahallemiz Yukarı Dudullu da sizlerle hemhal olmayı kendime vazife olarak bildim. Elimden geldiğince küçüklerimden sevgi, büyüklerimden saygıyı eksik etmemeye gayret gösterdim. <mahallemin her haliyle ilgimi en doruk noktada tutmaya çalıştım. Dertlerinizi dertlerim, sevinçlerinizi sevincim bildim. Komşuluk, arkadaşlık ve akrabalık ilişkilerimi her zaman değerlerin en önemlisi bildim. Yaradılış gayesine uygun olarak “Yaradılanı severim yaradan dan ötürü” atasözü ile iç içe yaşamayı kendime vazife bildim. 

1994 yılında çocukluğumdan beri gönlümde sakladığım hizmet aşkını gerçekleştirmek adına sizlerin de teşvikiyle muhtar adayı oldum. 
Beni saydınız, sevdiniz, ve seçtiniz. Muhtarlık görevim süresince söz ile ifade edemeyeceğim sayısız hizmetler vermeye çalıştım. Yüzölçümü çoğu ilçelerden büyük olan Yukarı Dudullu Mahallemizde sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek arzusuyla hizmetler verdim. 
Mahallemin en ücra köşesine bile rahat ulaşılabilecek, her bölgenin az da olsa hayat kolaylıklarına kavuşmasını sağladım.

Zamanla önce 3’e sonra 12’ye bölünen mahallemde sayısız hizmet sembolü olacak eserlerim mevcuttur. Şu anda Yukarı Dudullu mahallemizde artık hayatımızı olumsuz yönde etkileyen çamur yollar, su baskınları, yaşanmıyor. İnsanımızın dinlenebileceği çocuklarımızın oynayabileceği alanlar yenilendi, dereler ıslah edildi, atık su ve yağmur suyu kanalları yenilendi, sokak aydınlatma lambaları çalışıyor, park, bahçeler ve dinlenme tesisleri ile insanımızın sosyal yaşamında önemli noktalar oluşturdum. Arzu ettiğim yaşam kalitesini daha da yüksek dereceye getirebileceğim projeler bitmedi.

31 mart Yerel Seçimin de bu hizmetlerin devamı için yetki istiyorum.
25 yıllık görev sürecim içerisinde hiçbir şekilde ayrım ve ötekileştirme gibi zihniyetler taşımadım. Yukarı Dudullu Mahallemizde yaşayan halkımızın tamamını kendi bedenimden daha has düşünerek hizmet verdim. 
Yaradana sığınarak her zaman olduğu gibi yola çıktım. 31 Mart sabahı sizleri sandık başında bekliyorum. 
Hepinizi en derin kalbi duygularımla selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum.
Yukarı Dudullu Muhtarı ve Muhtar adayı
Fahrettin Coşkun

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ