Ümraniye Web Portalı

Çocuklar İçin Saç Modelleri

Çocuklar İçin Saç Modelleri

Güzellik, bakım biz bayanlara yönelik bir aktivitedir. Fakat unuttuğumuz önemli bir detay var, küçük hanımların bakımı ve güzelliği.Aslında çocuklar zaten başlı başına çok güzeldir ancak onlar da fazladan özeni hak ediyor.

dağınık-örgü-çocuk-saç-modeli

Şimdi amaan çocuğu kuaföre mi götürücem dediğinizi duyar gibiyim, buna para harcamanıza gerek yok birkaç basit toka ve firkete yardımıyla özellikle gezmeye giderken kızınızın saçlarına şahane modeller yapmanız mümkün.

Tek yapmanız gereken galeriden bir model belirlemek gerisi biraz da hayal gücünüze kalmış.

İlk modelimiz asimetrik balık sırtı çocuk saç modeli, kızınızın saçını önden arkaya asimetrik yani zigzag şeklinde ikiye ayırın.

Sonra bildiğiniz balık sırtı örün iki tarafı da. Kalan saçı da basit bir topuz olarak toplayın bu kadar basit.

Sıradaki model balık sırtı topuz çocuk saç modeli, saçı önden arkaya 5 parçaya bölün, ve her birini balık sırtı örün. Arkadan dağınık veya örgü topuzla sabitleyin, bu arada tam çocuk modeli bir saç tarzı.

Benim de en sevdiğim şeylerin arasında gelir kızıma farklı saç modelleri yapmak. Üstelik okulda da fark edilmesini sağlıyor.

Yeni modelimiz çocuk dağınık saç modeli, her biri ne kadar da masum değil mi? Minik meleklere ne yapsanız yakışır örneğin bu model.

İki yandan örülen saçları dağınık olmasına rağmen ne kadar da güzel durmuş. Elinizden hiç birşey gelmiyorsa iki yandan örün, maksat onları mutlu edebilmek.

Farklı bir model de çocuk yan balık sırtı modeli, çaprazlama yapılan balık sırtı modeli özel kılan bir detay da biraz gevşek örülmesi sanırım.

Örgünün sonunda basit bir lastikle tutturulan kuyruklu model ufaklığa çok yakışmış. Görüşmek üzere hoşça kalın…

kalp-figürlü-örgü-çocuk-saç-modeli fönlü-çiçek-detaylı-çocuk-saç-modeli farklı-balık-sırtı-çocuk-saç-modeli

 

 

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ