“CHP, bir milli güvenlik sorunudur”.

“CHP, bir milli güvenlik sorunudur”.

FETÖ ve PKK’lı teröristlerden aldığı destekle sözde ‘adalet’ arayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Maltepe mitinginde terör yandaşlarına açıkladığı skandal bildiriye tepkiler çığ gibi büyüyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın açıklamalarının ardından, Kılıçdaroğlu’na sert bir eleştiri de Markar Esayan’dan geldi.

Terör örgütü mensuplarının da büyük bir hevesle akın ettiği, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Maltepe mitingine 175 bin kişi katıldı. Terörü ve terörist haklarını savunmak için bir araya gelen 175 bin kişi, burunları bile kanamadan “demokratik haklarını” kullandı. Düşünce özgürlüğünün olmadığını iddia eden, dikta var diyerek çığırtkanlık yapan herkes suspus oldu!

Tüm bu düşünce özgürlüğü içerisinde, Kılıçdaroğlu sözde adalet yürüyüşünü sonlandırdığı Maltepe Mitingi’nde skandal bir açıklamaya imza attı. Kılıçdaroğlu’nun okuduğu 10 maddelik bildiri, terörü adeta destekler nitelikteydi. CHP bu bildiriyi açıklayarak, terör örgütleri ile olan bağını adeta resmiyete dökmüş bulundu. Skandal bildiri, terör elebaşlarını dahi imrendirir nitelikteydi.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ DEĞİL TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİNE SELAM GÖNDERDİ
Sözde adalet diye yola çıkan Kılıçdaroğlu, kimler için ‘adalet’ aradığı da bir kez daha gözler önüne serildi. Kılıçdaroğlu, asker kılığına girmiş FETÖ’cüler ve DHKP-C’liler için adalet aradı. Maltepe meydanında yaptığı konuşmada, ” Terörist ilan edilip hapse konulan Nuriye ve Semih için yürüdük” dedi.

“CHP, BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR”
Gazeteci-yazar Markar Esayan, Kılıçdaroğlu’nun skandal bildiriyi açıklamasının ardından twitterdan yaptığı açıklamada, “KK’nın Yurtta Sulh Konseyi ağzıyla yazdığı kepaze bildiri CHP’nin bir milli güvenlik sorunu haline geldiğini ispatlamıştır.” ifadesini kullandı.

işte CHP’nin bir milli güvenlik sorunu olduğunu ifade eden Markar Esayan’ın açıklamaları;

Takvim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ