Ümraniye Web Portalı

ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASIL

ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASIL

Çekmeköy İstanbul’un son yıllarda yıldızı parlayan ilçelerinden bÇekmeköyde_Satılık_Daireler-300x186iridir. Ulaşım , toplu ulaşım fırsatlarıyla konut yatırımcılarının tercih ettiği Çekmeköy diğer imkanlarıyla da tercih sebebi.

Çekmeköy’de Eğitim: İlçede okul sorunu yok. Devlet okullarının yanında bir çok özel marka okul ve kolejleri bulunan Çekmeköy’de devlet okulundan özel okula bir çok alternatif bulunmaktadır.

Çekmeköy sırtını dayadığı ormanların yanısıra Çekmeköy Belediyesi tarafından yapılmış irili ufaklı bir çok park ve mesire alanları vardır.

Yürüyüş alanlarıyla Doğa Parkı, açık spor sahaları ve yürüyüş parkurlarıyla Özgecan Parkı ve Alemdağ Mesire Alanı gibi. Tarihi Taşdelen suyunun bulunduğu alan cevresinde mesire alanı. Çekmeköy Belediye hizmet binasının yanında bulunan Çekmeköy Kent Parkı bunlara bir kaç örnek.

Çekmeköy de Konut

Çekmeköy’de konut piyasası yaşanan büyük deprem sonrasında canlanmıştır. Çekmeköyde gerek konut siteleri ve apartman daireleri alıcı bulmaktadır. Çekmeköyde Satılık Daireler. Çekmeköy ulaşım kolaylığı ve zemin sağlamlığı nedeniye konut alıcılarının çokca tercih ettikleri bölgelerden.

Çekmeköy’de Ulaşım: Şile oto yolu, Çavuşbaşı Caddesi , Alemdağ Caddesi ve yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları ile İstanbul’un her yerine ulaşmak mümkün.

Çekmeköy’de Toplu Taşıma: İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüslerinin yanında minibüsler ve 2016 yılı içinde hizmete girecek olan Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu da katkı sağlayacaktır.

çekmeköy_konut_emlak_gayrimenkul

Çekmeköy kültür merkezler ile de göz dolduruyor. Bunların başında Çekmeköy Taşdelen Turgut Özal Kültür Merkezi öne çıkanlardan biridir. Çekmeköy’de her hafta bu kültür merkezlerinde etkinlik bulmak mümkün.

Çekmeköy’de spor salonları da var. Bunların başında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve hizmet veren spor salonu bulunmaktadır.

Çekmeköy, İstanbul’un asayiş yönünden de en huzurlu ilçelerinden biridir.

Çekmeköy’de evlenecekler için Çekmeköy’e yakışan modern bir nikah salonu da bulunmaktadır. Bu nikah salonu Taşdelen’de yer almaktadır.

Sizde Çekmeköy’de konut yatırımı yapmayı düşünürseniz; apartman daireleri, site içi daireler, müstakil villalar, site içi villalar bularak alım, sarım ve kiralama yapmak istiyorsanız Ekinox Gayrimenkul ile iletişime geçebilirsiniz.Çekmeköyde satılık Daireler

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ