Ümraniye Web Portalı

Haftalık ev temizliği: Akılda tutulması gereken altı tavsiye

Haftalık ev temizliği: Akılda tutulması gereken altı tavsiye

Temizlik firmaları temizlik işi yapanlar temizlikci bayanlar Gündelikciler Tanıtımınızı yapın daha çok müşteriye ulaşın.temizlik yaptırmak isteyenler size daha kolay ulaşsın istiyorsanız. Bize ulaşın sizin ve firmanızın tanıtımını yapalım.Daha çok kazanın Küçük bütcelerle tanıtımınızı yapalım.siz daha çok kazanın.

ümraniye 34 com Wen Şehir portalında tanıtımınızı yapın.Ümraniye Çekmeköy sancaktepe Ataşehir Kurtköy Taşdelen samandıra dudullu gibi bölgelerde daha kolay müşterinize ulaşın.

Tanıtım yaptırmak için İletişim:  Mail : info@umraniye34.com   Telefon : 0216 640 10 40

Hafta sonları zevkli bir şeyler yapılması içindir. Ancak çoğu kadın cumartesi ve pazar günlerini temizlik yaparak harcar.otel-temizligi-300x300

Hafta sonu temizliği zaman alır. Şimdi size temizlik süresini azaltmanız konusunda yardım edeceğiz. İlk ve son kez çözülmesi gereken bir kaç ana temizlik konusu vardır. Ve diğer herhangi bir işte olduğu gibi burada üzerinde durulması gereken ana nokta yönetimdir. Zamanınızı yönetin!

1.  “Bugünün işini yarına bırakmayın.” Bulaşıkları bir hafta boyunca lavaboda biriktirmeyin, kullandıktan sonra mutfak eşyalarını yerlerine kaldırın. Kulağa ne kadar basit gelirse gelsin, evrensel doğrulara olan yaklaşımın zaman zaman tazelenmesi faydalıdır.

2. Banyo temizliği, evi süpürme ve ütünün ne zaman yapılacağına karar verin; her zaman bu çizelgeyi takip edin.

3. Dolapta temizlik malzemelerine bir yer ayırın. Gerekli olanı bulmak için vakit kaybetmemeniz için deterjanları sınıflandırın.

4. Temizlik yönetimi, “etkili yönetim”den oluşur. Bitirilmesi gereken zamanı da belirterek ev işlerini aile fertlerine dağıtın. Temizliğin dikkat çekmesi ve yardım etme isteği doğurması için çocukların küçük ödüllerle motive edilmesi gereklidir.

5. Temizlik sürecini geliştirin. Güçlü bir süpürge alarak bir halının aynı yerini defalarca temizleme gerekliliğinden kurtulun.

6. Sistemli olun. Temizliğe kapıdan başlayın, sonra daireler çizerek tavandan zemine inerek temizliğinizi tamamlayın. Bu şekilde hiçbir bölümü kaçırmayacak ve bir noktayı iki defa temizlemeyeceksiniz.

Böylece hafta sonu temizliği hiç olmadığı kadar çabuk bitecek!

Eteket:Çekmeköy temizlik,Çekmeköy temizlik firmaları,Çekmeköy ev temizliği,Çekmeköy ofis temizliği,Ümraniye temizlik,Ümraniye temizlik firmaları,Ümraniye ev temizliği,Ümraniye ofis temizliği,Dudullu temizlik,Dudullu temizlik firmaları,Dudullu ev temizliği,Dudullu ofis temizliği,Sancaktepe temizlik,Sinpaş temizlik firmaları,Sancaktepe ev temizliği,Sancaktepe ofis temizliği,Kurtköy temizlik,Kurtköy temizlik firmaları,Kurtköy ev temizliği,Kurtköy ofis temizliği,Sultanbeyli temizlik,Sultanbeyli temizlik firmaları,Sultanbeyli ev temizliği,Sultanbeyli ofis temizliği,Ataşehir temizlik,Ataşehir temizlik firmaları,Ataşehir ev temizliği,Ataşehir ofis temizliği,Alemdağ temizlik,Taşdelen temizlik,Samandıra temizlik,Ümraniye temizlik,Temizlik elemanları,

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ