Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi muhtar adayı Oruç Bay

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi muhtar adayı Oruç Bay

Çekmekö Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı

2019 yılı 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerle birlikte yapılacak olan mahalle muhtarlık seçimleri yaklaşırken muhtar adayları da ortaya çıkmaya başladı. Çekmeköy Mimar Sinan mahallesinde bu yeni şeçim de  aday olacaklardan biri de A.Oruç Bay
Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi muhtar adayı A.Oruç Bay seçim çalışmalarına şimdiden başladı. A.Oruç Bay 1979 yılından günümüze Çekmeköy Mimar Sinan Maahallesinde ikamet etmekte.Ardahan doğumlu olan A. Oruç Bay emekli ve 1959 doğumludur. A.Oruç Bay; evli ve 3 çocuk babasıdır, sosyal alanlarda çeşitli gönüllü faaliyetler yürütmektedir

“31 mart 2019 pazar günü yapılacak yerel şeçimlerde  mahalleme hizmet etmek için aday oldum. Diye A.Oruç Bay şöyle devam etti.

 

Mimar Sinan mahallesinin sorunlarını yapılması gereken işlerin takibini en iyi şekilde yapacağım vatandaşla gerek belediye gerek Kaymakamlık ve tüm devlet daireleri arasında köprü vazifesi yapacağım sorunların çözülmesinde yapıcı rol oynayacağım.”

Muhtar adayınız A.Oruç Bay’a bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz: 0537 821 22 22

Çekmekö Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı

Çekmekö Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı

Çekmekö Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı,  Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı, Çekmeköy muhtar adayları, Çekmeköy mahalle muhtar adayları 2019, Vural kent sitesi muhtar adayı, Vuralkent sitesi muhtar adayları, Beşyıldız sitesi Çekmeköy muhtar adayı, Fibalife Çekmeköy muhtar adayı, Çekmeköy mimar sinan mahallesi muhtarlığı, Çekmeköy mimar sinan mahallesi muhtarlığı nerde, Villa belde muhtar adayları, Villa belde  muhtar adayı, Çekmeköy Yeşil belde  muhtar adayı, Çekmeköy Yeşil belde  muhtar adayları, Beşyıldız sitesi Çekmeköy muhtar adayları,  Çekmeköy Beşyıldız sitesi muhtar adayı, Çekmeköy Beşyıldız sitesi muhtar adayı, Çekmeköy.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kenan dedi ki:

    Değerli ağabey bu işi hakkıyla yapacağına inanıyorum. Çünkü muhtarından milletvekiline kadar dürüst insalara ihtiyaç var. O dürüst insanlardan birisi de sensin. Allah yar ve yardımcın olsun..

BİR YORUM YAZ