Binlerce Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yürüdü

Binlerce Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yürüdü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, binlerce Ümraniyeli vatandaşla birlikte Ümraniye Belediyesi mehteran takımı eşliğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yürüdü.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniyeliler; 15 Temmuz gecesi hain darbecilere geçit vermemiş, ardından demokrasi nöbetlerinde hem Ümraniye Meydanı’nda hem de Kısıklı’da birlik ve beraberliğin sembolü olmuştu. Bugün ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, binlerce Ümraniyeli vatandaşla birlikte 15 Temmuz Demokrasi Zaferinin 2. Yıl dönümü münasebetiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yapacağı mitinge katılmak için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yürüdü.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü yürüyüşünde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Eşi Saliha Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’na; Büyük Birlik Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Cemal Sorgucu, MHP Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan  Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, muhtarlar, Mahalle Başkanları ve STK Temsilcileri ile binlerce Ümraniyeli vatandaş eşlik etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ