Ümraniye Web Portalı

Başkan Yıldırım’dan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Destek

Başkan Yıldırım’dan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ diyerek başlattığı kampanyaya Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’dan destek geldi. Kampanyaya 7 maaşını bağışlayan Başkan Yıldırım, “Tarih sahnesine çıktığımız ilk günden bu yana karşımıza çıkan her zorlukta olduğu gibi bugünlerin de üstesinden hep birlikte geleceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyası kısa sürede her kesimden büyük destek görürken, kampanyaya Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’dan da destek geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir yardım hesabı açıldı. Bu kampanya ile yevmiye ile geçimini sürdüren, alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan ve dar gelirli vatandaşlara destek sağlanacak.

Kampanyaya 7 maaşını bağışlayarak destek veren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Tarih sahnesine çıktığımız ilk günden bu yana karşımıza çıkan her zorlukta olduğu gibi bugünlerin de üstesinden hep birlikte geleceğiz. Cumhurbaşkanımın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na 7 aylık maaşım ile katılıyor ve ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ diyorum” ifadelerini kullandı.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ