Ümraniye Web Portalı

Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe'deYatırım Yapmak…

Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe'deYatırım Yapmak…

Arsaya Yatırım yaparak kazanmak.Ümraniye -sinpaş-avangarden

Gayrimenkul daima en çok kazandıran yatırımlar arasında. Bu nedenle ister büyük ister küçük yatırımcı olsun parasını değerlendirmek isteyenlerin genelde ilk tercih ettikleri yatırımlar arasında yer alıyor. Gayrimenkul sektörünün canlandığı son yıllarda ise gayrimenkul yatırımının popülaritesi de, bu yatırımdan para kazananların sayısı da artmış durumda. Özellikle de prim yapacak yerleri tespit edip burada doğru yatırımı yapanlar kazançlı çıkıyorlar. Dolayısıyla işin püf noktası doğru yere doğru zamanda, doğru yatırım yapmak.

Arsa, her zaman en çok rağbet gören yatırım araçları içindeki seçeneklerin başında geliyor. Son yıllarda inşaat sektöründe yaşanan hızlı ve büyük harekedilikle birlikte arsa yatırımının tercih edilmesi ön plana çıkıyor.
Çünkü arsa en çok kazandıran gayrimenkul yatırımlarından biri. Karlı olmasının yanı sıra arsa yatırımı yapmak bir o kadar da riskli. Bu nedenle yatırım yaparken mutlaka uzman kişilere danışmak gerekiyor.ÜMRANİYE İDALİSTKENT

Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe İstanbulda Pirim yapan İlçeler.Bu İlçelerde Yatırım yapanlar.Geçmiştede kazandı şimdide kazanmaya devam ediyor.Bu İlçeler 70 li yılların sonlarından  itibaren arsa alım satım ve yatırım için en gözde yerler olmaya başlamış ve halende devam ediyor.

Ümraniyede Çakmak İhlamurkuyu ve özellikle Dudullu Aşağı dudullu Yukarı dudullu Şerifali Arsa yatırımı yapılıp iyi paralar kazanılan gözde yerlerdir.Gölcük depreminden sonra yıldızı parlayan

Çekmeköy Taşdelen Bölgeside yatırımcısına kazandıran bölgelerin başında geliyor.Sancaktepe Bünyesinde yapılmakta olan marka konut projeleriyle gözde  yaşam merkezlerinden biri olmuştur.

Sancaktepe Samandırada Sinpaş , Ağaoğlu  tarafından yapılan konut projeleriyle pirim yapmaya devam ediyor.

Ümraniye  dudullu Sinpaş İdalistkent Ağaoğlu Evidea Yeşil vadi gibi konut projeleriyle gözde yaşam merkezlerinden biri olmuştur.

Ümraniye Şerifali düzenli büyük parselli arsaları sayesinde ve verilen yüksek imar emsali nedeniyele en çok pirim yapan bölge oldu.

Ümraniye Çakmak mahallesi de yine son yıllarda en çok pirim yapan yaşam merkezlerinden oldu.Bu bölgede de yüksek imar verilmesi nedeniyle mütahit firmalar tarafında tercih edilmiş ve Arsa Yatırımcısına iyi paralar kazandırmış veya arsasını kat karşılığı vererek daireler sahibi olmuştur.

Ümraniyeden de Eski bir Yerleşim bölgesi olan Dudullu Düzenli bir yapılaşma olmamış Dudullu Merkezinin yani Aşağı ve Yukarı Dudullu Kentsel Dönüşümle Düzenli bir kenet olması beklenmektedir.ÜMRANİYE TEPE ÜSTÜ

Aşağı ve Yukarı dudulluda merkezin dışındaki arsalar genel olarak küçük arsalar imar emsalide düşük olduğundan Küçük mütahitlerin  inşaat yaptığı bölgelerdir.

Ümraniyede Gecekondu bölgelerinde yapılacak kentsel dönüşümden sonra. Ümraniye Gecekondu sorunundan kurtulup modern bir kent olacak gibi gözüküyor.

Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe Yapılmakta olan metrosu ve istanbu’lun her yerine olan ulaşım yollarıya anadolu yakasının en gözde ilçeleri arasında.Yatırım yapmaya değer bölgeler arasıdadır.İster Arsa Yapın İsterseniz Daire Ofis Dükkan alın Bu ilçeler sürekli kazandıran ilçeler arasın da İstanbulda.

Yatırımcıların Dikkatine Özellikle Dudullu ve Sancaktepede olan Bazı konut projeler Çekmeköyde diye satışa sunulmaktadır.

Eteket:Çekmeköy,Ümraniye,Sancaktepe,Taşdelen,Alemdağ,Samandıra,Yenidoğan,Çakmak,Ihlamurkuyu,Satılık Arsa,Satılık Daire,Satılık arsalar,Satılık daireler,Şerifali,Emlak,Çekmeköyde satılık daire,Şerifalide satılık daire,Ümraniyede satılık daire,Çakmakta satılık daire.
ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ