Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Ümraniyede

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Ümraniyede

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Ümraniye Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen Yaşlılar Koordinasyon Merkezi (YKM) ile Engelliler Koordinasyon Merkezinin yemekli programına katıldı.

Programa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğan, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, YKM Başkanı Yavuz Urgun, meclis üyeleri, muhtarlar, Yaşlılar Koordinasyon Merkezi (YKM) ile Engelliler Koordinasyon Merkezinin üyeleri katıldı.

Ümraniye AK Parti YKM Başkanı Yavuz Urgun, açılış ve selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ardından YKM’nin hazırlamış olduğu slayt gösterimi yapıldı.

Ümraniye AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, gündeme dair bir konuşma gerçekleştirdi ve 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun önemine değindi.

Ardından konuşmasını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Türkiye çok önemli bir dönüm noktasına doğru yürüyor” dedi. 16 Nisan referandum sürecine değinen Başkan Hasan Can, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti ve Bakan Sayan Kaya’ya teşekkür etti. Başkan Hasan Can, “Ümraniye Belediyesi olarak de yaşlılar, kadınlar ve engelliler hakkında Ümraniye’de bugüne kadar birçok hizmeti yaptık. Her gün evinde yemek pişirecek kimsesi olmayan yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yemeklerini 3 öğün 3 çeşit olmak üzere götürüyoruz. Bize bu hizmetlerde öncü olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’e başta olmak üzere Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım Bey’e, Sayın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Hanımefendi’ye ve hükûmetimize teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra konuşmalarını gerçekleştiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, bakanlığın 15 yıldır kesintisiz devam eden hizmetlerinden bahsetti. Bakan Sayan Kaya, “Bakanlık olarak kadın, yaşlılar ve engellilerin hayatını kolaylaştıracak birçok düzenleme yaptık. Hükûmet ve bakanlık olarak birçok hizmet yaptık” dedi. Bakan Sayan Kaya konuşmasının son bölümünde, 15 Temmuz darbe girişiminden ve 16 Nisan’da yapılacak olan referandumdan bahsederek “Türkiye referandumdan sonra daha güçlü bir ülke olacaktır” dedi.

Ümraniye Ak Parti, Ak Parti Ümraniye,  Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Ümraniye, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ