Ümraniye Web Portalı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyeleri

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyeleri

Son yerel seçimlerde Ümraniye belediye meclisine  Adalet ve Kalkınma Partisinden seçilen meclis üyeleri. Ak parti bu seçimlerde yirmi yedi meclis üyesi çıkarmış ve Ümraniye Belediye başkanlığını kazanmıştır.

Ümraniye Belediye Başkanı:İsmet YILDIRIM

1960 yılında, Ümraniye’de doğmuştur. İlk ve ortaokulu Ümraniye’de okumuş, liseyi Bakırköy’de bitirmiştir. 1982 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi unvanıyla mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından aile şirketinde müteahhitlik yaparak birçok konut ve tesisin yapımını gerçekleştirmiştir. Bu yıllar müteahhitliğin yanında çeşitli meslek kuruluşlarında ve sivil toplum örgütlerinde görev almıştır. 1999 yılında KİPTAŞ’a Genel Müdür olan İsmet YILDIRIM, görev süresi boyunca İstanbul’un çeşitli semtlerinde teknik donatı alanları, okulları, camileri ve çarşılarıyla modern şehirler kurmuş olup, bu şehirlerdeki konut sayısı 80 bine ulaşmıştır. Uzun yıllar üzerinde çalıştığı, proje ve bürokratik işlemlerin tamamlandığı tarihi ve kültürel “Süleymaniye Projesi’nin” inşasına da başlamış bulunmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Yıldırım, İngilizce bilmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Adnan Zeki Bostancı

1960 yılında, Rize’nin Çayeli ilçesinde doğmuştur.Eğitim hayatının ilk ve ortaokul öğrenimini Rize’de, lise öğrenimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde, yüksek öğrenimini İTÜ İnşaat Fakültesi’nde (İnşaat Mühendisliği) tamamlamıştır.

Tahsil hayatından sonra kendi kurduğu şirketinde yöneticilik yapmıştır.1987-1990 yılları arasında FREEMAN FOX Ltd.’de  İstanbul Boğaziçi ikinci karayolu geçişinde (FSM Köprüsü ve viyadükleri Konsorsiyumu) Karayolları Genel Md. adına müşavir kontrol mühendisliği yapmıştır.1990-1991 İSTON A.Ş ‘de çalışmıştır.

1992-2004 yılları arasında KAĞITHANE BELEDİYESİ’nde 1,5 yıl İmar ve Planlama Müdürlüğünde Mühendislik, 1,5 yıl Yapı Denetim Şefliği ve 9 yıl İmar ve Planlama Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.
2004 yılında ÜMRANİYE BELEDİYESİ’nde, İmar ve Planlama, İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görev yapmış, 2017 yılından itibaren Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. 31 Mart 2019 mahalli idareler genel seçimi neticisinde AK Parti Ümraniye Belediye Meclis üyesi seçilmiştir.

Çeşitli Vakıf ve Derneklerde de görevler alan Adnan Zeki Bostancı evli ve 2 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Ayşe Yanık

1977 tarihinde Giresun ili Görele ilçesinde doğdu. 1995-2003 Kadıköy Vatan Hastanesi genel yoğun bakım hemşiresi, 2003/2008 yılları arası Şişli Memorial Hastanesi genel yoğun bakım sorumlu hemşire ve özel alanlar süpervizörlüğü görevilerinde bulundu. 2008 yılı itibari ile Çamlıca Alman Hatanesi hemşirelik hizmetleri müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Birol Hayal

29.12.1967 tarihinde Gümüşhane ilinde doğdu. 47 yıldır Ümraniye’de oturmaktadır. Teknoloji ve iletişim alanında faaliyet gösteren şirketlerinin yöneticiliğini yapmakta olup; Evli ve üç çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Erkan Alemdar

10.06.1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzon’ludur. .Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Doğuş Üniversitesinde MBA (İşletme) üzerine yükseklisansına devam etmektedir. Gıda ve inşaat sektöründe hizmet veren firmalarında reklam, pazarlama ve finans yöneticiliği görevlerini yürütmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Eyüb Erkovan

1984 yılında Üsküdar’da dünyaya geldi, Aslen Bayburtludur, İlkokul eğitimini Mustafa Noyan İlkokulunda Ortaokul ve Lise Eğitimimi Üsküdar İmam Hatip ardından Esatpaşa İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Eğitim Hayatına Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi Bölümünde devam etmektedir.

Ak Parti Ümraniye Gençlik Kolları Teşkilat Komisyonu Üyesi-Yönetim Kurulu Üyesi-Lise Teşkilat Başkanlığı-Genç Akademi Derneği Başkanlığı ardından Ak Parti SKM Gençlik Komisyonu Başkanlığı ve Ana kademe Teşkilat Komisyonunda görev aldı.

Okul dönemi boyunca Milli Gençlik Vakfı Bünyesinde aktif olarak yer aldı,  2015 Yılından itibaren 3 yıl Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ümraniye İlçe Temsilciliğini yaptı,  Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi 1. Bölge Sorumlusu olarak göreve devam etmektedir.

İş hayatına Özel bir firmada satış ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı, 2015 Yılından itibaren müteşebbis olarak devam etmektedir. MÜSİAD Üyesi, İHH ve KIZILAY gönüllüsü olarak faaliyetlerde bulunmaktadır. Az düzeyde İngilizce, Arapça bilmekte, Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Hülya Taşcı

1978 tarihinde İstanbul ilinde doğdu. Aslen Sinopludur. 1985 yılı itibariyle Ümraniyede aynı mahallede aynı sokakta ikamet etmektedir. 15 Yıl İski’de müteahhit firmada çalıştı, 2015 yılında kendi şirketini kurarak İski’nin altyapı işlerinde 1,5 yıl faaliyet gösterdi, halen kurdukları mimarlık  ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Refah Partisi’nin son dönemlerinden aldığı siyasi görev ve çalışmalarına Ak Parti de devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde eğitim almış olup, halen Yerel Yönetimler bölümündeki eğitimine devam etmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Hüsniye Balcı

8 Ekim 1994 tarihinde Rize’de doğdu. Liseyi Ümraniye İmam Hatip Lisesinde okudu. 2017 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Çeşitli Sivil Toplu Kuruluşları yönetiminde görev aldı. Siyasi hayatına 2014 yılında Üniversite sorumlusu olarak başladı. Şu anda Ak Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olup; Orta düzeyde İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:İsmail ÖNALAN

01/03/1978 tarihinde Bingöl ili Adaklı ilçesinde doğdu, Aslen Bingöl’lüdür.  Eğitim hayatında 1995 yılında  Bingöl Anadolu Lisesinden, 1997 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, A.Y.O. Bölümünü kazandı ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezun oldu.

Aktif siyasi hayatına 1997 yılında Fazilet Partisi Üniversite birimlerinde başladı, 2011 yılında yapılan kongrede Ümraniye İlçe Yönetimine seçildi, İlçe yerel yönetimler başkan yardımcılığı, 2014 yerel seçimlerinde İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi ve 2015 yılında İstanbul 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezinde olmak üzere çeşitli görevlerde bulundu. 2017 Referandumu ve 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hiçbir görevden kaçınmadan okul sorumlulukları yaptı.

BİNYAR (Ankara Bingöllüler Derneği) ile BİNDAV (Bingöl Dayanışma Vakfı) ve çeşitli STK’larda aktif görevleri yürütmektedir. Üç arkadaşı ile kurmuş olduğu Bilişim Sistemleri üzerine hizmet veren teknoloji şirketinde 1998 yılında ticaret hayatına başlamış, 2008 yılında İstanbul’a taşınması sonrası Elektronik ve Mühendislik sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babası olup; İngilizce, Kürtçe ve Zazaca bilmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Kenan Ertem

1979 İstanbul Doğumlu, Aslen Erzincanlı, Evli 3 çocuk Babası olan Belediye Meclis Üyemiz Ümraniye’de Esnaflık yapmaktadır. İlkokulu Ümraniye’de, Ortaokulu Üsküdar İmam Hatip Lisesinde, Liseyi Ataşehir Mevlana Lisesin de Okumuş olup; İSTANBUL TICARET ODASI nda Komite Üyesi, TÜMSIAD İstanbul And Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ve TÜMSİAD ın Ümraniye Genel Sorumlusudur.

Aslen Erzincanlı olan Belediye Meclis üyemiz 1979 İstanbul doğumludur. İlkokulu Ümraniye’de, ortaokulu Üsküdar İmam Hatip Lisesinde, Liseyi Ataşehir Mevlana Lisesinde okumuş, İstanbul Ticaret Odasında Komite Üyesi TÜMSİAD İstanbul Anadolu Şube Yönetim Kurulu üyesi ve TÜMSİAD Ümraniye genel sorumlusu olup Ümraniye’de esnaflık yapmaktadır.Meclis üyesi evli ve 3 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Av. Kurbet Alim

01.01.1970 tarihinde Van ili Muradiye ilçesinde doğdu. Lisans mezunudur. 2005 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. 1997/2005 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde memur olarak görev yaptı. 2013 yılında 1122 sicil numaralı resmi arabulucu oldu. 2005 yılından beri Ak Parti teşkilatlarının her kademesinde görev aldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Kurtuluş Gürdal

1978 Yılında Artvin/Ardanuç’ta doğan Kurtuluş GÜRDAL, küçük yaşlarda çalışmaya başlamış, tahsilini İstanbul’da tamamlamıştır. 1993 yılında kurmuş olduğu aile şirketiyle yapı sektöründe faaliyet göstermekte olup, ofis malzemeleri ve e-ticaret alanlarında yatırımları bulunmaktadır. Evli ve üç çocuk sahibi olan Kurtuluş GÜRDAL, 15 yıldır Ümraniye/Mehmet Akif Mah. ikamet etmektedir. Teşkilat hayatında 2 yıldır Ak Parti Mehmet Akif Mahalle Başkanlığında görevini yapmıştır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Maliki Ejder Batur

1976’da İstanbul’da doğdu.Aslen Erzurumludur. İlkokulu ve ortaokulu Gültepe Ortaokulu’nda, liseyi ise Üsküdar Fen Lisesi’nde tamamladı. İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını “Standart Yapılarda Sismik İzolasyon” alanında tamamladı. G.T.Ü.

Çevre Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora Programı “Akıllı Kent Sistemlerinin Pilot Ölçekte Uygulanabilirliği” başlığı altında tez aşamasında devam etmektedir. 1997-2004 yılları arasında özel sektörde ve kendi şirketlerinde yöneticilik görevlerinde bulundu. 2001 yılının Aralık ayında kurulan Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2004 yılındaki mahalli idareler seçimiyle beraber Ümraniye Belediyesi’nde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başladı.

Bu görevi 2019 yılına kadar devam ettirmekle birlikte, Ümraniye Belediye Meclis Grup Başkan Vekilliği, İ.B.B. Meclis Üyeliği ve İ.B.B. İmar Komisyonu Başkan Vekilliği görevlerinde de bulundu. Halen Ümraniye Belediye Meclis Ak Parti Grup Başkan Vekilliği vazifesini sürdürmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Mehmet Mantar
1990 tarihinde İstanbul ili Ümraniye ilçesinde doğdu. Aslen Çorumludur. Balıkesir Üniversitesi Restorasyon Bölümünden mezun olmuştur. Siyasi hayatına 2013 yılında Kazım Karabekir Mah. Gençlik Kollarında başlamış,  Gençlik Kolları Mahalle Başkanlığı görevi almış,  Ak Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı (Teşkilatlanma Başkanı) görevini yürütmektedir. İnşaat ve reklamcılık firmasının yöneticisi olup; Evlidir.
Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyesi Medet Cüneyt Uğur
Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Muharrem Balık

1978 tarihinde İstanbul ili Ümraniye ilçesinde doğdu. İktisat Fakültesi mezunudur. Ümraniyespor kulüp yöneticisi olup; Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Mustafa Polat

1982  tarihinde Sivas ili Suşehri ilçesinde doğdu. Liseyi İstanbul Sarıyer İmamhatip Lisesinde, Üniversite eğitimini Eskişehir Halkla İlişkiler bölümünde tamamladı. 2010/2015 yılları arasında çağrı merkezi yöneticisi olarak çalıştığı Turkcell Global Bilgi şirketinin farklı lokasyonlarda kurduğu operasyonlarının yönetim ve geliştirilmesinde yer aldı.

2015 yılında kurduğu Otelcall; turizm sektöründe otellere çağrı merkezi ve dijital reklam desteği vererek yüksek yatak kapasiteli ve kurumsal otellere hem yurt içi hem de yurt dışı için kanal oluşturdu. Halen; bünyesinde Utatil, Otecall, Rezervasyonsitesi, Cornea gibi markaların bulunduğu grup şirketi olan Line Group’un Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmekte olup; Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Mucip Kopuz

1959 tarihinde Rize ilinde doğdu. Lise mezunudur. İnşaat sektöründeki işlerini yürütmektedir. Üsküdar, Beykoz ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapmış olup; bu süreçte muhtelif ihtisas komisyonlarında görev almıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Nurten Erkmen Öner

1970 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Aslen Şanlıurfa  Sivereklidir. Academic Dil okulundan sonra Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi bölümünü bitirdi. Biruni Üniversitesi  tezli PDR’de tezsiz kısmını bitirmiş, tezli çalışma aşamasındadır.

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde son sınıf öğrencisidir.Toplumsal cinsiyet eşitliğinin 3. cinse eğilimini artırıcı etkileri ve sosyal iletişim-medya bağımlılığı üzerine çalışmalar yapmaktadır. . Aileşirketi olan RASEM Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Orçun Şekercioğlua

01/06/1984 tarihinde İstanbul ili Kadıköy ilçesinde doğdu. Aslen Kastamonuludur. Lisans eğitimini İşletme Fakültesinde tamamladı. 2002 yılında İstiklal Mahallesi Gençlik kollarında başlayan siyasi yaşamı ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı, teşkilat başkanlığı ve 5 yıl süreyle gençlik kolları ilçe başkanı olarak devam etti.

Yaş süresinin dolması ile 3,5 yıl ana kademe il yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesin’de 3 yıl süreyle yerel hizmetler ve yatırımlar anadolu yakası koordinatörü olarak vazife aldı. İstanbul Kastamonulular Dayanışma Derneği genel başkan vekilliği, İnsani Fikir Akıncıları Derneği (İFADER) kuruculuğu ve başkanlığı görevlerini yürütmekte olup; evli ve 3 çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediye Meclis Üyesi:Orhan Koç

1977 tarihinde Giresun ili Şebinkarahisar ilçesi doğdu.  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisans yaptır. Ak Parti Siyaset Akademisini  tamamladı.

Ak Parti teşkilatında kurulduğundan bugüne  çeşitli mahalle ve ilçe komisyonunda görev yaptı.  İTO Bilişim Komitesi Yönetim Kurulu üyesi. Ümraniye Giresunlular  Platformu Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve  İki çocuk babası olup; Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi  Meclis Üyesi:Osman Affan Özkan

1989 tarihinde İstanbul ili Ümraniye ilçesinde doğdu. Aslen Ordu Mesudiyelidir. Ümraniyede ikamet etmektedir.  İlk , ortaokul ve Liseyi Ümraniye’de okudu , 2018 yılından beri Anadolu üniversitesi Üniversitesi ’nde Kamu yönetimi bölümüne devam etmektedir. 2007 yılından beri mimarlık hizmetleri veren firmalarda yönetici olarak görev almış, 2014 yılından beride mimarlık inşaat otomotiv sektöründe hizmet veren firması ile ticaret hayatına devam etmektedir. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ve özel müteahhit şirketllerine  danışmanlık  ve mimarlık  hizmeti vermekte olup; Evli ve iki çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Av. Ömer Faruk Akbulut

19/12/1984 tarihinde İstanbul ili Şişli ilçesinde doğdu.Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Akabinde İstanbul Barosuna kaytlı olarak fiil avukatlık mesleğini icra etmeye başladı.

Türkiye’de yeni ve sivil bir Anayasa yapılmasıyla ilgili çalışmalarda aktif görev aldı. Birlik Vakfı Gençlik Kulübü (Genç Birlik) Genel Başkan yardımcılığı, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Gençlik Meclisinin kuruluşunda eğitim komisyonu başkanlığı, Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kollarında çeşitli görevler ile Milli Türk Talebe Birliği’inde (MTTB) kurucular kurulunda bulunarak 58.  59. ve 60. dönemlerinde Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) Kurucu Mütevelli Heyeti üyeliği, İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeliği, Hayra Davet Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği olmak üzere Sosyal ve Siyasi Sahada Fikri ve vakıf faaliletlerine devam etmektedir.  Orta derecede İngilizce bilmekte olup; Evli ve iki Çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Tarık Aksar

17 Kasım 1967 tarihinde İstanbul ili Bakırköy ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini Ümraniye’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. İstanbul Medeniyet Üniversitesinde Yerel Yönetimler ve Şehircilik üzerine yüksek lisans yaptı.

1998-2009 Yılları arasında DYP Ümraniye İlçe Başkan Yardımcılığı Ümraniye İlçe Başkanlığı, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yaptı.  2009 yılında Ümraniye Belediye Başkan Adayı oldu.

2018-2018 Ak Parti İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi 2015-2016 Ekonomi komisyonu 2016-2018 teşkilat komisyonu, 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde il program komisyonunda görev aldı. 1. bölge sorumluluğu ile Ak Parti 2. ve 3. olağanüstü kongre delegesidir. Kurucu olduğu Aksar yapı ve Tara bilişim delegesidir. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve spor kulüplerinde görev yürütmekte olup; evli ve üç çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi:Vehbi Ayvat

04.04.1988 tarihinde İstanbul ili Kadıköy ilçesinde doğdu. Aslen Çankırı’lıdır. Sakarya Üniversitesi Sigortacılık, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.  İş hayatına sigortacı olarak devam etmektedir. Siyasi faaliyetlerine mahalle ve ilçe gençlik kolları Başkanı olarak yürütmüştür. 31 Mart 2019 mahalli idareler genel seçimlerinde seçilerek Ak Parti Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi olmuş olup; Evli ve bir çocuk babasıdır.

Belediye Başkan Yardımcısı:Yavuz Selim TUNCER
20/05/1969 tarihinde İstanbulda doğdu, Aslen Malatya Pötürgelidir. Lisans eğitimini İktisat Fakültesinde tamamladı, 2001/2009 döneminde Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Genel Sekreterliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş Genel Müdür Müşavirliği görevlerinde bulundu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından 20.05.2019 tarihi itibaren Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanan Tuncer, evli ve 3 (üç) çocuk babasıdır.

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ