Ümraniye Web Portalı

2014 Ev Dekorasyon Modası

2014 Ev Dekorasyon Modası

2014 Ev Dekorasyon Modasıçekmeköy sarı-ev-dekorasyon-örnekleri

2014′ ta siz de evinizde ya da iş yerlerinizde dekorasyon değişikliği yapmak ister misiniz? Doğallığı ile dikkat çeken 2014 dekorasyon trendlerine beraberce göz atalım.

Renkler: 2014 dekorasyon trenlerin de renkler konusunda oldukça cesur davranılmıştır. Kombine edilmesi kolay olan parlak renkler çok fazla göze çarpmaktadır. Pembe renk bu yıla damgasını vuran renklerden. Bir diğer renk ise sarı. Bu yıl sarı ile pembenin mücadelesini dekorasyonlarda göreceğiz. İkisi de bu yılın favori renkleri. Sarı renk olarak yine geçen seneki gibi sıcak safran sarısı ve soğuk neon sarısı ile sık sık karşılaşacağız. Yine pastel tonlar ve siyah ile beyaz renkler de bu yıl dekorasyonda trend renkler arasında.

Pembenin yükselişi: Pembe bütün tonları ile evinizi canlandıracak adeta evinize baharı getirecek. Genellikle genç odası için kullanılan pembe artık evlerin her bölümünde çekmeköy sarı-ve-pembe-ev-dekorasyonu-örnekleri-2014kullanılıyor. Sizde evinize uyacak bir pembe tonunu seçip evinizin istediğiniz bölümünde kullanabilirsiniz.  2014 dekorasyonlarında özellikle pembe ile beyazın sevimli bir uyumunu görüyoruz.

Pastel tonların kullanımı: Pastel tonları bu yıl dekorasyonlarında çok fazla göreceğiz. Özellikle beyaz eşyada pastel tonların bu sezon trendde olduğunu görüyoruz. Pastel tonlarındaki rengârenk aksesuarlarda oldukça hoş görünmektedir. Koltuklarda, sehpalarda, duvar süslerin deki pastel tonlarda cezp edici özellikte.

Siyah ve beyaz renklerin kullanımı: Siyah ve beyazın uyumu zaten eskiden beri süregelen klasik bir kombindir. Siyah ve beyaz’ın uyumunu bu yıl grafik desenlerde görüyoruz. Özellikle koltuklar da ve halılar da siyah ve beyazın grafik desenleri bütün çiçek-desenli-toblolar-2014ihtişamıyla kendini gösteriyor.

2014 dekorasyon desenleri: Son yıllarda biliyorsunuz geometrik formlar ve çizgiler çok görünüyordu. Bu yıl ise desenler de çiçekli desenler ön plana çıkıyor. Desenlerde formlar çiçekli desenler ile birlikte yumuşamaya başlamıştır.

Ekose desenler: Dekorasyonuda etkisi altına aldı.Bu yıl ekose her yerde sık sık karşımıza çıkacak. Battaniyelerde, duvar kâğıtlarında, halılarda yerini alacak. Yine bu yıl ekose porselen tabaklarda da yer alarak bir ilke imza atacak. Özellikle mutfaklarda kırmızı ekose duvar kâğıtları oldukça sıcak ve sevimli bir etki yaratacak.

siyah-beyaz-dekorasyon-örnekleri-2014

ümraniyede dekorasyonDoğunun etkisi desenlerde artıyor: Etnik desenler son yıllarda olduğu gibi bu yılda etkisini iyice gösterecek. Artık Hint işi ahşap objeler önemini yitirmeye başladı. Doğunun etkisini kadife örtülerde ve ipek yastıklarda bütün ihtişamı ile göreceğiz. Renk olarak kahverengi arasındaki beyaz renkler dikkat çekiyor. İhtişamlı bir görüntü ile karşılaşıyoruz.

Kuş tüylerinin kullanımı:  Evinize sade masum ve sevimli bir etki yaratmak istiyorsanız kuş tüylerini kullanabilirsiniz. Kuş tüylerini lambalarınızda çerçeve ve duvar süslerinizde kullanabilirsiniz. Evinize sade bir şıklık katacaklar.

Püsküllerin kullanımı: Püsküller ile 2014 dekorasyonunda tam bir yaratıcılık sağlanmıştır. Püskülü bu sezon daha çok halı ve yastıkların kenarında rastlayacağız. Püsküller çılgınca bir girişim olarak abajur şapkalarında da kendini gösterecek.

pastel-renkler-ile-ev-dekorasyonu-2014sarı-ev-dekorasyonu-600x449

Eteket:Ümraniye,Ümraniye haber,Ümraniye haberler,Ümraniye dekorasyon,Ümraniye mutfak dekorasyonu,Ümraniye banyo dekorasyonu,Ümraniye ev dekorasyonu,Ümraniye ofis dekorasyonu,Dudullu,Dudullu haber,Dudullu haberleri,Dudullu dekorasyon,Dudullu mutfak dekorasyonu,Dudullu banyo dekorasyonu,Dudullu ev dekorasyonu,Şerifali,Şerifali haber,Şerifali dekorasyon,Şerifali mutfak dekorasyonu,Şerifali banyo dekorasyonu,Şerifali ev dekorasyonu,Çekmeköy,Çekmeköy haber,Çekmeköy haberleri,Çekmeköy dekorasyon,Çekmeköy mutfak dekorasyonu,Çekmeköy banyo dekorasyonu,Çekmeköy ev dekorasyonu,Sancaktepe,Sancaktepe haber,Sancaktepe dekorasyon,Sancaktepe mutfak dekorasyonu,Sancaktepe mutfak dekorasyonu,Sancaktepe banyo dekorasyonu,Sancaktepe ev dekorasyonu,Kurtköy,Kurtköy haber,Kurtköy dekorasyon,Kurtköy mutfak dekorasyonu,Kurtköy mutfak dekorasyonu,Kurtköy banyo dekorasyonu,Kurtköy ev dekorasyonu,Sultanbeyli,Sultanbeyli haber,Sultanbeyli dekorasyon,Sultanbeyli mutfak dekorasyonu,Sultanbeyli banyo dekorasyonu,Sultanbeyli ev dekorasyonu,Samandıra,Samandıra haber,Samandıra dekorasyon,Samandıra mutfak dekorasyonu,Samandıra banyo dekorasyonu,Samandıra ev dekorasyonu,Sinpaş dekorasyon,Sinpaş dekorasyon firmaları,Taşdelen,Taşdelen haber,Taşdelen dekorasyon,Alemdağ,Ömerli,Bostancı dekorasyon,

 

ümraniyede satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ