ÜMRANİYE’DEKİ YETİM VE ÖKSÜZLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

ÜMRANİYE’DEKİ YETİM VE ÖKSÜZLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Dünya Yetimler Günü münasebetiyle Ümraniye Belediyesi tarafından ilçedeki yetim ve öksüzler iftarda, Tantavi Sosyal Tesislerinde buluştu.
Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU ve eşi Canan DERVİŞOĞLU’nun katıldığı programa ayrıca Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân ÖZTÜRK, meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU programda yaptığı konuşmasında  “Allah orucunuzu, niyetlerinizi kabul etsin. Ramazan ayı bereket ayıdır, paylaşmak ve dayanışma ayıdır. Gönül sofralarımızı paylaştığımız bir aydır. Bu ayda özellikle muhtaç durumda olan insanları millet olarak korumalı ve gözetmeliyiz.
Biz tokken komşumuzun aç olmaması gerekir, bu dinimizin de emrettiği bir şeydir. Bu gün aramızda Suriyeli kardeşlerimiz var. Sizlerle iftar sofrasını paylaşmanın mutluluğunu paylaşıyor,  Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum. ” dedi.
Programın sonunda Suriyeli vatandaşlar Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU’na yoğun ilgi gösterisinde bulunarak, isteklerini ve sıkıntılarını anlattılar.

Etiketler: Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU, Tantavi Sosyal Tesisleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ