Ümraniye’de Ortaokullar ve Liseler Arası Ezbere Güzel Şiir Okuma Yarışması

Ümraniye’de Ortaokullar ve Liseler Arası Ezbere Güzel Şiir Okuma Yarışması
Ümraniye’de Ortaokullar ve Liseler Arası Ezbere Güzel Şiir Okuma Yarışması
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği Ortaokullar ve Liseler Arası Ezbere Güzel Şiir Okuma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerin ödülleri düzenlenen törenle verildi.
Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapılan törene Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN’ın yanı sıra, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN, Ümraniye Müftüsü İlyas YILMAZTÜRK, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları , muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda bir konuşma gerçekleştiren   Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU, “Öğrencilerimize en büyük tavsiyem ders dışında da bir uğraşı sahibi olmaları,  yeteneklerinize ve isteklerinize uygun tercih edeceğiniz bir sanat ve spor dalı ile uğraşarak çok yönlü bir insan olmanızdır. Başta Başkan Hasan Can olmak üzere yarışmada emeği geçen herkese ve yarışmaya katılarak cesaret gösteren tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Program protokolün öğrencilere hediye takdimi ile son buldu. Ezbere Güzel Şiir Okuma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerden ilk üçüne UMRE veya Laptop+Kitap Seti, Dördüncü ve Beşinciye UMRE veya Laptop, mansiyon ödülü olarak ise 5 adet Laptop verildi.  Ayrıca her ortaokul ve lisede ilk beşe giren öğrencilerin birincisine cumhuriyet altını, ikinciye yarım altın, üçüncüye çeyrek altın, dördüncü ve beşinciye ise tablet hediye edildi.

Etiketler: Ümraniye, Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ümraniye Haber,

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ