Ümraniye’de 24 Kasım Öğretmenler Günü

Ümraniye’de 24 Kasım Öğretmenler Günü

Ümraniye Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Zübeyde Hanım Ortaokulunda bir program düzenledi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programa Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü personeli, sendika temsilcileri, okul müdürleri ve Ümraniye’de görev yapan öğretmenler katıldı.

umraniye-ogretmenler-gunu-2

Ümraniye Belediyesinin 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu sunumu ile devam eden programda Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN ve Ümraniye Kaymakamı Suat DERVİŞOĞLU birer konuşma gerçekleştirdiler.

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU konuşmasında, öğretmenlerin gönlümüzde her zaman yer aldığını ve öğretmenlerimizi her zaman hatırlamamız gerektiğini belirtti. Programı düzenleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN’a ve belediye personeline teşekkür eden Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU, bilginin öğretmenlerin elindeki en önemli güç olduğunu ve bu bilgiyi gelecek nesile en iyi şekilde aktarmanın öğretmenlerimizin birinci görevi olduğunu söyledi.

Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU görevlerinin başında şehit olan öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diledi ve tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı.

umraniye-ogretmenler-gunu-3

Programın sonunda Kaymakam Suat DERVİŞOĞLU ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN’e plaket takdim ederken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇİMEN de Belediye Başkanı Hasan CAN’a çiçek takdim etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü programı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ