Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe Gayrimenkul…

Ana Sayfa » Firmalar » Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe Gayrimenkul…

sinpaş-avangarden

İstanbulun son yıllarda en çok gelişen bölgelerinden olan.Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızlarından olmaya devam ediyor.

İstanbul’un yatırım yapılacak  bölgelirin başında gelen bu üç ilçe yeni yapılan konut projeleriyle öne çıkıyor.

Ümraniye’de Kentsel dönüşüm kapsamında eski binalar yıkılıp yeniden yapılmaya başladı.Dönüşümü  mütahit firmalar arsa sahipleriyle görüşerek parselleri birleştirip yeni projeler üretiliyor.Dikine kulanılan emsal ile şehir de yeni  alanlar meydana geliyor.

Ümraniye’de Kentsel dönüşüm 30 Mart seçimlerinden sonra dahada hızlanacak gibi gözüküyor.Ümraniyede proje üreten firmaların başında Sinpaş,Sur yapı,Ağaoğlu,Gibi marka firmalar önde gidiyor.

Ümraniye Merkez Çakmak Şerifali Dudullu Bölgelerinde yapılan marka konut siteleri ile öne cıkıyor.

Dudullu bu bölgede özellikle Madenler Necip Fazıl mahallesi Aşağı Dudullu mahallesinde  olmasına rağmen Bazı konut üreticileri ve Bazı Gayrimenkul firmaları Sattıkları daireleri Çekmeköy’de diye satarak yatırımcıyı yanıltıyorlar.

Ümraniye yapılmakta olan Üsküdar Dudullu Çekmeköy Sancaktepe Taşdelen metro inşaatının bitmesiyle fiyatları katlayacak.Şu sıralar Ümraniye,Çekmeköy,Sancaktepe ilçelerinde yatırım yapmak çok akılıca olur.

Çekmeköy Özellikle  konut sitelerinin yanın da  villa ve villa siteleriyle ve  son yıllarda çokça tercih edilen bir bölgedir.Çekmeköyde daha çok Üst gelir gurupları villa ve marka olmuş konut sitelerini tercih etmektedir.Çekmeköyde orta gelir gurubu için merkez mahallesi mimar sinan mehmet akif hamidiye çamlık mahalleleri tercih ediliyor.

Son yıllarda Çekmeköy Taşdelende Yatırımcılar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.1

Çekmeköy merkezde Dükkan kiraları Çok yüksektir gelen kiracıların çoğunluğu bir yıl iki yıl gibi kısa sürelerde iş yerini kapatık gidiyorlar.Buradaki dükkan sahiplerine  tavsiyemiz kiralar uçuk olmamalı kiracı para kazanırsa kiranızı verecektir yoksa üç beş ay takar gider.Üzüm yemekmi bağcıyı döğmekmi.Çekmeköy işyeri ve ofis mezarlığına dönmesin 5 yıldır kiralık ofis kirası 2000 tl tabiki tutan yok .Yazık yatırıma

Sancaktepe İstanbulun yeni ilçelerinden olan Sancaktepe özellikle samandıra bölgesinde Ağaoğlu Sinpaş gibi marka firmaların yaptığı projelerle gözde yatırım bölgeleri olmuştur.

Sancaktepe Samandırada Askeri havaalanına yapılacak Şehir hastanesi ilede gündemde olan bir bölgedir.

Yatırım yapılmaya değer ilçelerimizden biri olan sancaktepe hızla gelişmeye dema ediyor.

Gayrimenkul yatırımı yaparken tabiki dikkatli olmak lazım.Satın alacağınız yatırımı yaparken proje üreten firma hakkında bilgi almalısınız.Bunun içinde  bölgenin önde gelen gayrimenkul firmalarından yararlanın.

Ümraniye,Sancaktepe,Çekmeköyde Önde Gelen Gayrimenkul firmalarından olan Ekinox Emlak Satılık ve kiralık Daire Ofis Ev Arsa Dükkan larınızın satışında Yararlanacağınız Gayrimenkul firmalarının başında geliyor.

Ekinox Emlak Çekmeköy merkez mahallesi çavuşbaşı cadesi aşuroğlu sokak no 2 kat 1 de.

Eteket:Ümraniyede Gayrimenkul firmaları,Çekmeköyde gayrimenkul firmaları,Sancaktepe gayrimenkul firmaları,Şerifali gayrimenkul firmaları,Dudullu gayrimenkul firmaları,Taşdelen gayrimenkul firmaları,Samandıra gayrimenkul firmaları,Ümraniye emlak firmaları,Çekmeköy emlak firmaları,Dudullu emlak firmaları,Şerifali emlak firmaları,Taşdelen emlak firmaları,Alemdağ emlak firmaları,Sancaktepe emlak firmaları,Samandıra emlak firmaları,Ümraniye,Çakmak,Dudullu,Çekmeköy,Taşdelen,Alemdağ,Yenidoğan,Sarıgazi,Sancaktepe,Samandıra,Satılık arsalar,Satılık arsa,Satılık daireler,Satılık daire site içinde,Aşağı dudullu,yukarı dudullu,Dudullu emlak,Dudullu emlakcı,Dudulluda satılık arsa,Dudullu arsa,Dudullu,

BENZER İÇERİKLER

Ümraniyespor 1. Lig’de

Ümraniyespor 1. Lig’deSpor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta ligin bitimine 2 hafta kala liderliği garantileyen...

ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASIL

ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASILÇekmeköy İstanbul’un son yıllarda yıldızı parlayan ilçelerinden biridir....

Ulaşım projeleri Anadolu Yakası’nın cazibesini artırdı!

Ulaşım projeleri Anadolu Yakası’nın cazibesini artırdı!Son yıllarda hızlanan ulaşım çalışmalarıyla gayrimenkul piyasasının en...

ekinox emlak inşaat

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
ümraniyede satılık arsalar ve daireler
Ümraniyespor 1. Lig’de
Ümraniyespor 1. Lig’deSpor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta ligin bitimine 2 hafta kala liderliği...
ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASIL
ÇEKMEKÖY’DE YAŞAM NASILÇekmeköy İstanbul’un son yıllarda yıldızı parlayan ilçelerinden biridir....
Ulaşım projeleri Anadolu Yakası’nın cazibesini artırdı!
Ulaşım projeleri Anadolu Yakası’nın cazibesini artırdı!Son yıllarda hızlanan ulaşım çalışmalarıyla gayrimenkul piyasasının...
Ümraniye Kadın ve Çoçuk Hastanesi  Açılıdı..
Ümraniye Kadın ve Çoçuk Hastanesi Açılıdı..Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ümraniye Çocuk Hastanesi’nin açılış...
Ümraniye’de konut fiyatları yüzde 56 arttı!
Ümraniye’de konut fiyatları yüzde 56 arttı!Üsküdar-Çekmeköy arasını 27 dakikaya düşürecek metro hattı, 3. Köprü...
Seri İlanlar

Sitemize Son Eklenen Seri İlanlar