Ümraniye Ak Parti Hekimbaşı Mahalle Temsilciliği’nin Programına Katıldı

Ümraniye Ak Parti Hekimbaşı Mahalle Temsilciliği’nin Programına Katıldı

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can AK Parti Hekimbaşı Mahalle Teşkilatının düzenlediği programa katılarak, 2B imar planları ve referandum hakkında bilgiler verdi.

Programa; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Hakan Karataş, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın ve AK Parti Hekimbaşı Mahalle Teşkilatı katıldı.

AK Parti Ümraniye Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın, programda kısa bir selamlama konuşması yaparak, onaydan çıkan 2B alanlarındaki yoğun çalışmalarından dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Konuşmasına Ümraniyespor’un başarıları ve Hekimbaşı Spor Tesislerine yapılacak projeler hakkında bilgi vererek başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, İBB onayından çıkan 2B alanlarındaki çalışmalardan ve 16 Nisan referandumunun öneminden bahsetti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu ise, Başkan Hasan Can’a 2B alanlarındaki yoğun çalışmalarından ve verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti. Ardından 15 Temmuz akşamı yaşananlardan, 16 Nisan referandumundan ve istikrar için güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin öneminden bahsetti.

Daha sonra programda konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; eski hükümetlerden ve parlamenter sistemin olumsuzluklarından bahsetti. Başkan Hasan Can, AK Parti hükümetinin son 15 yılda yapmış olduğu hizmetlerden, eserlerden ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin öneminden bahsederek,   “Türkiye artık eski Türkiye değil! Daha güçlü ve daha istikrarlıdır” dedi. 16 Nisan’daki referandum için Hekimbaşı Mahallesi vatandaşlarından ‘evet’ sözü alan Başkan Hasan Can, “Hepinizi selamlıyorum, Allah’ın selamı üzerinize olsun” diyerek konuşmasına son verdi.

Ümraniye, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı,  Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti Ümraniye, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın, AK Parti Hekimbaşı Mahalle,  Hekimbaşı Mahallesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ