‘Service apartment’ işini Ümraniye’ye taşıdı!

‘Service apartment’ işini Ümraniye’ye taşıdı!

İnşaat sektöründe son dönemde otelrezidans hizmeti veren ‘service apartment’ sistemi giderek yaygınlaşmaya başladı. Bomonti’deki Ant Hill Residance’de yaklaşık beş yıl kadar önce Singapurlu Fraser Grubu’nun işletmesinde bu hizmeti vermeye başlayan Ant Yapı, bu sistemi Ant Asya Residence ile Ümraniye’ye taşıdı.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Okay, ilk olarak Bomonti’de uyguladıkları bu sistemi Ümraniye‘ye taşıdıklarını, uygun fırsat çıkması halinde başka projelerde de bu sistemi uygulayabileceklerini söylüyor. Okay, “Ant Asya’da Singapurlu Fraser Grubuyla service apartment hizmeti veren bir sistem kurduk. Oda fiyatı Anthill’de 100 Euro civarında, Ant Asya Residance’de 70 Euro civarında satış yapılıyor” diyor.

Mehmet Okay, İstanbul Ataşehir’de beş yıl önce açılan 195 odalı Radisson Blu Hotel İstanbul Asia ve Alaçatı’da Port Alaçatı’da Ant Mare adıyla 35 odalı bir otellerinin olduğunu anımsatıyor. Okay, turizm sektörüne beş yıl önce giren Ant Yapı’nın toplam turizm yatırım bedelinin 250 milyon dolar seviyesine ulaştığını da vurguluyor.

Ekomomist

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ