Hasan Can Ümraniye Şile Ağva Derneğinde Buluştu.

Hasan Can Ümraniye Şile Ağva Derneğinde Buluştu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Şile/Ağva Dernek Başkanı Mehmet Çakır, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye Kızılay Başkanı Ali Şentürk, AK Parti Atatürk Mahalle Teşkilatı Başkanı Mehmet Türk ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Şile/Ağva Dernek Başkanı Mehmet Çakır, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum oylamasının önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

ÜMRANİYE DUDULLU DA SATILIK KİRALIK EMLAK ALIM SATIM KİRALAMA İŞLERİNİZ İÇİN EKİNOX

Ümraniye Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, gündeme dair selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Programda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasını gerçekleştirdi. Başkan Hasan Can, Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini de paylaştı. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Başkan Hasan Can, “Gelişen, büyüyen Türkiye için istikrar şarttır. İstikrar ekonominin iyiye gitmesi için elzemdir” dedi. Başkan Hasan Can, ” 16 Nisan’dan sonra insallah bu ülkede artık hükümet krizi diye birşey kalmayacak. Bu ülke hep tek başına iktidar oldugu zamanlarda kalkınmıştır” dedi.

Ardından konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, “16 Nisan’da yapılacak olan referandumun özeti çift başlılığının ortadan kalkıp artık hükûmetimizin koalisyon dönemlerinden kurtulmasıdır” dedi.

Program Şile/Ağva Derneğinin ikramlarıyla son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ