Erdoğan: Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun?.

Erdoğan: Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun?.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 35. Muhtarlar Toplantısı’nda yaptığı konuşmada bir gaziden gelen şikayeti paylaştı. Erdoğan, “Bu gece bir gazimizi aradım. Gazimiz evraklarını gönderiyor ama işleme alınmıyor veya ağırdan alınıyor. Ey Kaymakam sen kendini ne sanıyorsun, sen orada kalıcı mısın? O gazi kendini ne için feda etti! Bu ülke için! Eğer sen şimdi o makamda varsan o gazi sebebiyle varsın! Haddini bileceksin!” dedi..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 35. Muhtarlar Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, kendisine bir gaziden gelen şikayet üzerinden ismini vermediği bir ilçenin kaymakamını sert bir dille eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, “Bu gece bir gazimizi aradım. Gazimiz evraklarını gönderiyor ama işleme alınmıyor veya ağırdan alınıyor. İlgili yerlere bildirdim. Ey Kaymakam sen kendini ne sanıyorsun, sen orada kalıcımısın? O gazi kendini ne için feda etti! Bu ülke için! Eğer sen şimdi o makamda varsan o gazi sebebiyle varsın! Haddini bileceksin! Haddini bilmediğin zaman da sana haddini bildirirler! Bunu da bileceksin!” dedi..

Takvim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ