Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakiroğlu’nun İstifasından Sonra Tepkiler

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakiroğlu’nun İstifasından Sonra Tepkiler

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakiroğlu’nun İstifasından Sonra Tepkiler.  Ümraniye Ak parti Teşkilatı üyeleri. Sosyal medyada tepki yağdırdı.

Ak Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Üyeleri Sosyal Medyeda Yaptıkları Paylaşımlar.

 Osman Keskin:   06.12.2014 tarihinden beri ifa etmekte olduğum Akparti Ümraniye ilce baskan yardimciligi gorevimizden beraber yol yürüdüğümüz degerli Ilce Baskanim Enver Sedat Çakıroğlu’ nun istifasi ve istifaya götüren surece Genel Merkezi’mizin takındığı tavır sebebiyle bu gün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayim.Üzerimizde hakkı olan herkesten helallik talep ediyorum. Bizden yana varsa tüm haklarımız helaldir.

Okan Önsöz:  Akparti kimsenin babasının malı değildir!!!
Kimse kafasına göre, kendi egosu ve makamı uğruna teşkilat tarafından istenilmiş SEÇİLMİŞ bir başkanı yönetimi görevden alamaz.Bizler ihale peşinde koşan para ve makam uğrana yalakalık yapanları istemiyoruz…

Halk ve teşkilat kimi istiyorsa o olacaktır VALLAHİ BİLLAHİ BUNUN VEBALİ AĞIR OLUR…

Hepimiz birer ÇAKIROĞLU’yuz…

Ümit Şekerci Ümraniyenin en büyük mahallesi olan 47 000 kişilik istiklal mahallesi Akparti mahalle başkanlığı görevimden genel merkezimizce ilçe başkanımıza yapılan haksız uygulama dolayısıyla ve bu haksızlığı kabul etmemem nedeniyle istifa ediyorum.

Bizler ki 15 temmuzda kısıklıda gecelerce yatan kimse darbeyi bilmiyorken ümraniye meydanda milleti sokaklara çağıran seçimlerde gece gündüz demeden karısından çocuğundan bihaber aylar geçiren teşkilatçılar olarak değerimiz bumu olmalıydı.

Bizler hak bildiğimiz davada ölümüne varız.
Teşkilât bizi istemiyorsa varsın istemesin biz bireysel olarak durmadan çalışacağız.

AMA hep doğruyu hep hakkı konuşacak hep doğrunun hep hakkın yanında olacağız..

43 yaşındayım rahmetli babama bile yanlış yaptığında baba sen yanlışsın diyen biriyim mevki makam çıkar peşine düşüp yamuk yumuk birimi olacağım.

Bana sen sal….. yaaa bu işler para pul olmadan yapılır mı diyenler çok oldu hep kızdım onlara ama şu an anlıyorumki paran pulun yoksa dürüstlük yetmiyor arkadaş.

Sn Enver Sedat Çakiroğlu başkanım sen istifa etsende Ümraniyelinin gönlünde hep başkansın.. senin feth ettiğin gönüller yeter.
Asıl gönüllere giremeyenler düşünsün. Bu teşkilatta Ümraniyede halkta seni seviyor bizde buna şahitiz başkanım.
Ümraniye teşkilatını teşkilat yapan bu kıymetli insana yapılan bu haksızlığı kabul etmiyoruz.

Artık yeter… çileyi çeken yeri geldiğinde hamal olan yeri geldiğinde kapıdan küfür yiyerek kovulan dolgu malzemesi olan direk tepelerinde bayrak asan üzerinde fillerin güreştiği ot olan bu teşkilatçılara sahip çıkın.

Bu teşkilatçı insanların vebalini iki cihanda ödeyemezsiniz…

Belki herşeyi tek kişiden Recep Tayyip Erdoğan dan bekliyoruz ama bunun kabahati bizim değil bizi adalet arama husunda görevlerini yapmayarak oraya kadar itenlerindir.

Allah’a emanet olunuz.

Ümit Şekerci
Sade vatandaş

…… DUYURU…..
Sayın saygıdeğer çok değerli istanbul 1. Bölge milletvekilleri

Bilmem duydunuzmu İstanbul un en başarılı ilçe başkanı sn Enver Sedat Çakiroğlu birilerinin türlü yalanları ihtirasları gelecek ve koltuk hesaplarıyla ayak oyunlarıyla istifa ettirildi…

Bilmem yine duydunuzmu Ümraniye de halk teşkilat mensubu olsun olmasın öyle bir zincir öyle bir halka oluşturduki tarif edilemez.

Bu ümraniyedeki kartopu hergün büyüyor çığ olup gelmek üzere. Hemde çok çok yakında .Bakalım bu çığ altında kimler kalacak.

Reise bu konuyu anlatmayanlarmı veya kendi emel istek arzularına göre kıyısından köşesinden farklı taşıyanlarmı veya görmedim duymadım bilmiyorum diyerek kendi koltuğunun derdinde olanlar mı.

Bizler Ümraniyede beraber siyaset yaptığımız Ümraniyelinin gönlünü fethetmiş teşkilatı istanbulun en başarılı ilçesi yapmış adam gibi adam Enver Sedat Çakıroğlu na sonuna kadar sahip çıkacağız.

Ona inanıyor güveniyoruz o Ümraniyenin USTAsı

Hiç kimse ama hiç kimse bu cefakar vefakar çilekeş teşkilat mensuplarını yok sayamaz. Yok saymaya kalkanlara reis izin vermez buna inancımız tam biz zaten reisin peşinde bu inançla bu teşkilatlarda siyaset yapıyoruz.

Ümraniyede büyük gün yaklaşıyor.
Rabbim herşeyi en iyi bilen ve görendir.
Hak yerini mutlaka bulacak işte o zaman sen nerede olacaksın tüm mesele bu .

ÜMRANİYENİN GÖNLÜNÜ SEVGİSİNİ KAZANAN KİŞİ ÜMRANİYE NİN USTA SI ENVER SEDAT ÇAKIROĞLU….

 Cemal Tepe : Ümraniye bld. başkanı Hasan Can göreve geldiği günden bu yana ak parti ilçe başkanlarını bozuk para gibi harcamaya devam ediyor.

 Adem Demir : Biz bu yola çıkarken koltuk sevdasında olmadık. Teşkilatı basamak için kullanmadık.
Menfaatimiz için şerefimizi parayla satmadık.Kendini ispatlamak için medyada dolaşanların hiç yalakalığını yapmadık…Biz sn Enver Sedat Çakiroğlu başkanımızdaki dava aşkını gördük ve inandık…İlçe başkanımızı istifa etmeye sürükleyen yalancıları unutmayacağız…
Bizim REİSİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞANA sözümüz var…Her zaman bu davanın karșılıksız neferi olacağız..
Not:Bayram mesajını akşama kadar bekleyip atan vatandaşı da unutmayacağız…

Sefa Sargın:  SN.Enver Sedat Çakiroğlu BASKANİM ÜMRANİYE SENİNLE 🇹🇷
Rant peşinde koşan şekilli beyler , -Kimin atı hızlıysa ona binenler , -Zora gelince herkesten önce yön değişenler , -Yüzümüze gülüp arkamızdan hertürlü kuyuyu kazan iki yüzlüler. -Para herşeyi yapar deyip, para için herşeyi yapan acizler , -Mazlumu görünce susan , güçlünün etrafında fırıldak olan dandikler.
-Yigidi öldür ama hakkını yeme dersiniz nedense hep yigit ölür siz ADAMİM diye gezersiniz !!
Bu dünya sizede kalmazz (!) BİZİM HER MASADA HER SOKAKTA YERİMİZ VAR !!!!

bilgi@umraniye34.com

Etiketler: Ak Parti Ümraniye, Ümraniye Ak Parti, Ak Parti Ümraniye İstifa Edenler, Ümraniye, 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasin Eroğlu dedi ki:

    Enver sedat baskanimiza yapilan biz teskilat uyelerini cok derinden yaralamistir lakin biz yaralandikca dahada güçlenen teskilat neferleriyiz biz bu yola kefenimizle çıktık ilçe baskanimizi kimsenin kirli emellerine alet ettirmeyiz ve yedirmeyiz makam ve mevki icin pul ve para için iş aş için firildak olmaya gerek yok rizki veren Allahtir onun için her daim enver sedat cakirogluyuz her daim vatani milleti uğruna candan gececek sıra daglariz istifaysa istifa her ne yapilacaksa biz burada hazir ve naziriz bi iznillah bu boyle biline

BİR YORUM YAZ